Poniżej otrzymasz moją astroksiążkę w prezencie
Będziecie wyraźniej wiedzieli, gdzie iść i co robić. Tutaj otrzymasz w prezencie mój webinar na temat promocji online, książkę, która pomoże Ci poczuć się sobą. Otrzymasz również moją astroksiążkę
Proszę wprowadzić dane
Ochrona Danych Osobowych. Polityka prywatności
Kto potrzebuje kursu astrologii?

Ten kurs jest potrzebny tym, którzy chcą wiedzieć, jaka misja duszy jest zakodowana w jego dacie, czasie i miejscu urodzenia.

Możesz zrozumieć, jaki rodzaj osoby jest przed tobą, tylko po znaku zodiaku. Energie znaków zodiaku to nasze typy postaci.
Zasadniczo nasze życie to walka z naszymi emocjami
a ten, kto jest spokojny, wygrywa.
Ten kurs pomoże Ci dokonać właściwego wyboru zawodu
TEN KURS ODKRYJE CIEBIE I INNYCH LUDZI


Lubię pracować z myśleniem, bo od tego wszystko zależy.
Zmieniając swoje myślenie, możesz zmienić wszystko, w tym pracę, odżywianie i życie osobiste.
W końcu mamy wbudowaną, że tak powiem, sztuczną inteligencję w głowie, którą jedni potrafią zarządzać, kontrolować, jeździć, a inni nie tak bardzo. Dlatego uczymy się to robić, a jednocześnie poznajemy prawdę o świecie.


To, co stworzyłam, to coś unikatowego

To pasuje do wszystkich
 • Ludzie, którzy już dużo wiedzą o swojej dacie urodzenia
 • I psychologów, którzy chcą uzupełnić swoją pracę o wiedzę ezoteryczną
 • A do zwykłych ludzi, którzy chcą lepiej zrozumieć swój charakter i energię oraz zrozumieć, z kim żyją, kim są ci ludzie, rodzice, którzy nas urodzili, którzy byli nam bliscy od dzieciństwa.
  Lub chcesz pomóc dzieciom nie pomylić się przy wyborze zawodu.
  Lub sam stoisz przed wyborem, gdzie wejść i co robić.
  Albo po prostu zastanawiasz się, jakie energie są zakodowane w twojej dacie urodzenia.


Potrzebujesz tego kursu, jeśli
1
Masz dość stania w miejscu. Masz dość martwienia się o znalezienie pracy, która przyniesie satysfakcję.
2
Chcesz, aby Twoja aktywność pomogła Ci obudzić się rano pełen energii i chęci do realizacji pomysłu.
3
Marzysz o zostaniu geniuszem w swoim zawodzie i zarabianiu za wartość, którą wnosisz do ludzi.
4
Wiesz, że zdefiniowanie swojej misji i rozwijanie jej pozwoli Ci nie martwić się o przyszłość.
1
Brak czasu
Nie jesteś na tyle dorosły, żeby spędzić kilka lat na szukaniu i próbowaniu
2
Konkurencja
Nie wystarczy być jednym z nich. Rozumiesz, że poznanie swojego celu przywróci Ci indywidualność
3

Złe doświadczenie
Już nie raz założyłeś nowy biznes, tylko po to, że rozczarowałeś się sobą i swoim pomysłem
4
Potrzeba oddawać
Chcesz przynosić korzyści ludziom, ale nie wiesz co. Wydaje Ci się, że teraz nie robisz wystarczająco dużo globalnych rzeczy
1

Nie ma pewności
Nie wiesz, od czego zacząć szukać miejsca docelowego
2
Nie ma przepływu pomysłów
Nie jest jasne, skąd je wziąć. Wydaje się, że znasz kierunek, ale coś powstrzymuje Cię przed pójściem dalej
3

Brak finansów
Musisz mieć pewność, że inwestycja w nowy biznes nie pójdzie na marne
4
Nieufność do środowiska
Tyle razy zaczynałeś i rzucałeś, że Twoi bliscy przestali w Ciebie wierzyć. Życie od dawna zamieniło się w rutynę z elementami paniki:
nadal nie wiesz, który z twoich talentów jest liderem, a który go po prostu uzupełnia.

Wiemy, że to, co pochodzi z serca, jest nam łatwo dane. Kiedy ktoś po prostu to robi i jest zrobione. Dla mnie jest to właśnie badanie kodu ludzkiej duszy. Połączenie myślenia, duszy, umysłu i psychiki, ciała.
Bardzo często zadawałam sobie pytanie po co żyjemy, jak odróżnić głos duszy od głosu umysłu, jaki jest sens życia
Ten kurs zgromadził wiedzę z psychologii, filozofii i ezoteryki. To jest moje powołanie. Wszystkie moje książki pisane są głównie na te tematy, bo mnie to interesuje i mnie nie opuszcza. W końcu od tego zaczynają się wszystkie nasze działania. Myślenie - Myśli - Działania - Rzeczywistość. Z tej rzeczywistości możemy wybrać wiele opcji. Ale co będzie nasze. Możesz wybrać niewłaściwe i się poparzyć. A ta wiedza pomoże Ci dostrzec to, co na pierwszy rzut oka jest niewidoczne dla naszego umysłu
Moim zadaniem w numerologii jest stworzenie czegoś nowego.
Stworzyłam coś nowego w dziedzinie nauki języków obcych. To jest mój kurs języka polskiego. Tak go nazwałam. Kurs wysłany z nieba. To jest dla mnie cenne i ważne. Aby ludzie uczyli się języka polskiego i osiągali swoje cele.
I tutaj kluczowym słowem jest cel.
Bez celu i odpowiedzi na pytanie „dlaczego" nic nie będzie. Dlatego ten kurs jest uniwersalny. To jest dla wszystkich grup wiekowych i pokoleń. Ponieważ człowiek zawsze był i będzie zainteresowany zrozumieniem, kim jest. Jakie są jego mocne strony i zadania, misja.
Dzięki temu kursowi możesz nauczyć się widzieć wewnętrzne energie człowieka.
Zebrałam
1
Kanał ezoteryczny z dodatkowymi informacjami do niezależnych badań
2
I twoja typologia energii i informacje o tym, jak przezwyciężyć urazy, oraz autorski test i sposób odnalezienia siebie, swojego powołania, metody, która pomoże ci usłyszeć głos swojej duszy. Oraz szczegółowe informacje o każdym znaku zodiaku
3
Kanał z promocją online
Świat daje nam wszystko, czego potrzebujemy, wystarczy mu zaufać
 • A co najważniejsze, mieszkania, samochody, pieniądze, a wszystko to jest potrzebne. Ale jeśli nie zagłębimy się zbyt głęboko w temat zdrowego odżywiania i funkcjonowania naszego organizmu, to wszystko traci sens.

  Rzeczy materialne nie zmienią naszego stanu emocjonalnego. To zmiany w naszym stanie wewnętrznym zmieniają nasz stosunek do świata materialnego. Rozumiemy, że są to tylko narzędzia do realizacji pożądanego. Po prostu ktoś ośmiela się podążać za jego głosem, a ktoś nie zna jego kodu duszy, jego celu.
 • Uważam, że każdy z nas ma coś w rodzaju niewidzialnej skrzyni skarbów, jest przezroczysta, zawsze jest blisko nas, po prostu jej nie widzimy, ale czujemy ją na poziomie duchowym. A tu ktoś ma to w połowie wypełnione dobrymi uczynkami, a ktoś ma tylko 10 proc. I to jest gra, w którą gramy, gramy w tę grę, aby zbierać dobre uczynki tu na ziemi w niewidzialnej skarbonce za pomocą wszystkich tych narzędzi. Ona wciąż ma taki złoty zamek, tak dla mnie wygląda.

 • Jak zdobyłam te informacje? Z powodu bólu. Z powodu kontuzji.
  Niektórzy budzą się z powodu choroby, nieuleczalnej choroby, niektórzy z powodu rozstania lub utraty kogoś.
  Każdy ma swój własny cios losu. Po czym zaczynasz zadawać pytanie - dlaczego?

 • To naprawdę jest jak wirtualna gra, jak w filmie Avatar, gdzie odniesiesz sukces tylko wtedy, gdy przestaniesz kopiować i staniesz się sobą. Przestajesz robić coś swoim umysłem i robisz to całkowicie swoją duszą, tworzysz, wkładasz w to swoją duszę. Zrobiłam to, kiedy nagrywałam kurs języka polskiego, już legendarny, jak żaden inny, a teraz robię to, kiedy nagrywałam kurs samopoznania, tworzyłam typologię energii, test, metodę, ten kurs. W końcu ujawniasz siebie, co masz w sobie. W Tobie. Bo tam czerpiemy całą naszą wiedzę. Z podświadomości. I jest coś, co blokuje te przepływy energii. Pamiętasz, jak jego tabela przyszła do Mendelejewa we śnie. Z innego świata do tego. Jak pisarze zdobywają swoje pomysły na książki. Ale w końcu musisz się na siebie złościć. Bo jeśli szukasz zbyt długo, możesz też pogubić się w poszukiwaniach, w szkoleniach.
 • 1
  W moich książkach i filmach mój sposób na odnalezienie siebie, a jeśli zwrócisz uwagę, zdasz sobie sprawę, że wszystko jest zbyt proste. Po prostu mamy nieufność, stereotypy, własne twierdzenia. A życie po prostu jest. Jako gra, jako narzędzie. Tyle, że jeden nie robi tego z powodu blokady świadomości i mówi, że wszystko jest złe, podczas gdy drugi to bierze i robi i osiąga rezultat. A jeśli chodzi o marketing, będziesz mógł szczerze sprzedawać tylko to, co jest dla Ciebie naprawdę ważne i wartościowe.
 • 2
  A jeśli tak jest, to będziesz to robić regularnie. Interakcja z innym kodem duszy może przeprogramować cię zarówno w dobry, jak i zły sposób. Dlatego powinieneś znać pozytywne i negatywne cechy charakteru każdego kodu duszy, czyli znaku zodiaku. Możemy umieścić nasz program w mózgu. Dlatego nieświadomie możemy być pod wpływem innych ludzi i jesteśmy zbyt wrażliwi i podatni lub niezbyt. W ten sam sposób czujemy szczerość. To jest umiejętność wbudowana.
 • 3
  Jeśli ktoś jest nieszczery w swoim kodzie duszy, odczujemy to. Nawet jeśli jest dobrą aktorką i będzie próbowała to ukryć. Nie możesz oszukać świadomego kodu duszy. Tak, oczywiście takie zmiany wymagają czasu, ale warto, uwierz mi. To niesamowita podróż w głąb siebie, kiedy jasno rozumiesz i widzisz, kim jesteś i kim są inni ludzie. To niesamowite uczucie. Czujesz się tak, jakby twoje oczy zostały otwarte i widzisz świat takim, jaki jest naprawdę. Tak, jakby był pomalowany na różne kolory.
Program

Blok „Szukaj powołania, pracuj według metody mojej" – ustalimy główne zainteresowania, umiejętności, wartości

Blok "Energia daty urodzenia":
Astrologia
Astrologia chińska
Nauka Sucai
Numerologia i jej różne rodzaje
Human Design
Astrokartografia
Genne Klucze
Metoda 22 arkana
Tarologia
Psychologia wektorowa
System czakr
Podział na kasty
Dosze. Ajurweda
Baczy
Astrologia DżojotyszBlok "Wiedza ezoteryczna" - dodatkowe źródła i linki do samodzielnej naukiOznacza to, że ten kurs jest wyjątkowy i uniwersalny, co pomoże Ci lepiej zrozumieć siebie i świat.
Spójrz w swoją duszę.
Nasze ciało to wyjątkowa maszyna, którą można przestawić pod dowolny program
Co da ci ten kurs?
 • Wyraźnie zrozumiesz swoje prawdziwe wartości i zainteresowania
 • Przepracujesz dziecięce traumy i lęki
 • Lepiej zrozumiesz ludzi i swoje emocje. Będziesz mieć pełny obraz ludzkich charakterów i typów zachowań
 • Zrozumiesz energie zakodowane w twojej dacie urodzenia. Wyraźnie zrozumiesz, gdzie twoja energia jest twoim kolorem i gdzie twój umysł próbuje stać się kopią innej osoby, kopiując jej energię.
 • Zrozumiesz, jak energie innych znaków zodiaku mogą na ciebie wpływać i jak to objawia się w człowieku
 • Lepiej zrozumiesz, jak pomóc dzieciom odnaleźć drogę, aby nie złamać dziecka, ale poprowadzić je łatwo i ostrożnie
  Otrzymasz praktyczne zadania, które po ich wykonaniu poprawią Twój stan emocjonalny i fizyczny


ZAREJESTRUJ SIĘ KORZYSTAJĄC Z LINKU PONIŻEJ
Ola Sokol-Torska
Astrolog, tarolog, koneser Human Design, numerolog, twórca własnej metody samopoznania, testu i typologii energii. Ludzki skaner, doradca zawodowy, przewodnik, mentor, certyfikowany coach, psycholog, pisarz, poeta, poliglota, tłumacz, filozof, żona i matka.
Za pomocą pytań pomogę Ci usłyszeć własną duszę, zrozumieć, czego naprawdę chcesz. Tylko ty, a nie środowisko, rodzice czy ktokolwiek inny. Tylko ty.Napisać do mnie
+380979809292 Viber
881731157 Telegram
Made on
Tilda