Отримайте першу безкоштовну частину курсу "Розкрити Код Душі"
Залиште контакти нижче та отримайте подарунки від мене.
Першу частину курсу "Розкрити Код Душі"
Консультація
Дуже сильно впливає саме особиста розмова. Це вплив енергії однієї людини на іншу, це трансформація мислення, це допомога, і вже після кількох таких розмов стає легше, ти багато чого розумієш. Якби я швидше пішла до психолога, мені було б легше вилізти з дитячої травми. Але психологи бувають різні. Є такі, які самі не знають до кінця правди про світ, а начитались книг і консультують по тому, що вивчали в університеті чи на курсах, які так само втратили себе. Я не є ним, але мене тягне до психології, філософії, езотерики.

Консультація вам потрібна, якщо


Ви тотально загубились та не можете зрозуміти, що з вами відбувається. Ви хочете отримати відповіді на свої питання.
Консультація може перерости в індивідуальний супровід в форматі голосових повідомлень в телеграм, якщо ви хочете попрацювати зі мною протягом певного часу над переходом на живу їжу.
Чому? Бо без підтримки іншої людини, без її руки допомоги та переписок мені було б важко психологічно та фізично зцілити душу і тіло. На початку складно, бо все невідоме, тобі відкривається нова реальність і потрібен час, аби все усвідомити та впровадити нову звичку.

Чому саме я можу вам допомогти?
Бо я маю досвід та інформацію, і ділюся з вами. Я можу показати вам причину та корінь всього, що з вами відбувається.
Тривалість консультації залежно від вашого запиту. Комусь вистачає 10 хвилин, а комусь години мало. Це мій особистий час, який я ціную. Відповідно ціни коливаються від 1500 грн за годину. Якщо менше часу, то менше.
Я проходила всі етапи трансформації себе. І я бачу, як люди змінюються після цих розмов. Я змінюю їх свідомість. Вони стають спокійнішими, розуміють та бачать повну картину того, що з ними відбувається.

Що ми розглянемо?
Ті теми, які вас хвилюють.
Переважно це пошуки себе, стосунки, харчування, фінанси.
Якщо це харчування, я даю конкретні вказівки, які працюють. Розповідаю про можливі варіанти розвитку подій залежно від ваших дій.
Окреслю ваші енергії в даті народження. Але все буде залежати від того, чи готові ви будете йти вперед та зняти маску, вийти на наступний рівень, стати собою.

Що потрібно? Тільки ви та ваш телефон і доступ в інтернет. Розмова через вайбер або телеграм у форматі аудіо, де ви зосереджуєтесь лише на моєму голосі, без відео, аби розум не відволікався.

Що допомогло мені?
Психологічні консультації, зміна харчування, глибока робота із свідомістю. Але найголовніше - підтримка іншої людини
Made on
Tilda