Для того, аби придбати МІЙ МІСЯЧНИЙ МАРАФОН "ЗНАЙТИ ВІДПОВІДІ У СОБІ" заповніть форму нижче!
Після того, як оплатите, обов*язково поверніться на сайт, тобто натисніть на напис "повернутися до сайту" внизу після здійснення оплати. Тоді ви отримаєте доступ до відеокурсу!
Поглиблений курс польської мови з нуля до впевненого розмовного
SKU: 25.11.19
888
1200
ЦЕ НЕЙМОВІРНО ЦІННА ІНВЕСТИЦІЯ У СВІЙ САМОРОЗВИТОК
Click to order
Якщо у вас є питання, то напишіть мені у інстаграм. Кнопка нижче, аби зв*язатися зі мною!
Ольга Сокол-Торська
Магістр польської філології, сертифікований коуч, психолог, перекладач, поліглот.
Мешкаю зараз у Варшаві. ЗРОЗУМІЛА, ЩО РОБЛЮ ТЕ, ЩО НЕ ЛЮБЛЮ. ТЕПЕР ДОПОМАГАЮ ІНШИМ ШУКАТИ ТА ПІЗНАТИ СЕБЕ
Способи доставки, оплати та умови повернення коштів
Способи доставки
Після оплати відривається сторінка, де ви отримуєте доступ до відеоуроків негайно. Все буде в особистому кабінеті.
Спосіб оплати
Оплату здійснюємо через додаток Liq pay, Карта VISA / MasterCard, Приват24, Готівка
Умови повернення коштів
Повернення коштів здійснюється у будь-який момент після отримання письмової заяви від клієнта. Сканований варіант заяви необхідно відправити на пошту olapolski8@gmail.com. У заяві обов*язково слід вказати причину повернення коштів. Заяви, у яких не вказана причина повернення, не будуть розглядатись
Контакти
Якщо у вас є питання, то ви завжди можете мені написати
Warszawa, ul. Długa 8
Tel: +380979809292
E-mail: olapolski8@gmail.com

Публічний договір
м. Варшава, 24 листопада 2019 р.


1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Цей документ є публічним договором (далі - "Договір") Сокол-Торської Ольги Володимирівни, (далі - "Виконавець"), зареєстрованої за адресою Україна, м. Варшава, вул. Довга, 8, складеним відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України.

1.2. Договір містить публічну оферту (пропозицію), направлену на необмежене коло осіб та діє для всіх послуг, що пропонуються на сайті http://olatorska.com/ (далі - "Сайт").

1.3. Кожна особа, що здійснює акцепт оферти, тобто замовлення та оплату (часткову чи повну) будь-якої послуги, запропонованої на Сайті, підтверджує свою згоду з умовами цього Договору, та набуває всіх прав та обов'язків замовника за цим Договором.

1.4. Договір вважається укладеним в момент надходження коштів від замовника - на розрахунковий рахунок Виконавця чи готівкою.

1.5. Актуальний текст Договору завжди знаходиться за адресою: http://olatorska.com/oplataligpay


2. ПОНЯТТЯ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ДОГОВОРІ

2.1. Акцепт оферти - замовлення та оплата (часткова чи повна) будь-якої послуги, запропонованої на сайті з доменним ім'ям http://olatorska.com/

2.2. Виконавець -Сокол-Торська Ольга Володимирівна
2.3. Договір - цей публічний договір, розміщений в мережі Інтернет, чи направлений/наданий з метою ознайомлення по електронній пошті чи будь-яким іншим чином.

2.4. Замовник - будь-яка особа, що здійснила Акцепт оферти згідно з цим Договором.

2.5. Послуги - інформаційно-консультаційні заняття (в режимі реального часу чи з наданням записів), відеоуроки польської мови чи індивідуальні консультації, що надаються Виконавцем Замовникові згідно з цим Договором.

2.6. Сайт - сайт з доменним ім'ям http://olatorska.com/

2.7. Сторона - Виконавець чи Замовник.

2.8. Сторони - Виконавець та Замовник.


3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

3.1. За цим Договором Виконавець зобов'язується надати, а Замовник прийняти та оплатити Послуги згідно з умовами цього Договору.
Вибір конкретної послуги здійснюється Замовником при оформленні заявки та оплаті Послуг.


4. ПОРЯДОК НАДАННЯ ПОСЛУГ

4.1. Послуги надаються:
- відеоуроки польської мови та індивідуальні консультації: очно чи дистанційно, з використанням Skype, Instagram чи інших зручних обом Сторонам способів зв'язку.
- інформаційно-консультаційні заняття: очно чи онлайн, з використанням соціальних мереж (Telegram, Instagram, Facebook, Youtube, а також навчальної платформи Monecle та ін.) та/чи браузера (Internet Explorer, FireFox, Google Chrome та ін.) для доступу до інформаційних ресурсів, що знаходяться в мережі Інтернет, інших програм для передачі, зберігання, обробки інформації, що надається.

4.2. Послуги надаються Виконавцем на умовах часткової чи повної передплати, залежно від виду Послуг, обраного Замовником.

4.3. Детальний порядок надання кожного виду Послуг описаний на Сайті за посиланнями http://olatorska.com/ Сторони окремо домовляються про ті аспекти порядку надання Послуг, що не вказані на Сайті.
5. ВАРТІСТЬ ТА ОПЛАТА ПОСЛУГ

5.1. Актуальна вартість послуг вказується Виконавцем на Сайті за посиланнями http://olatorska.com/oplataligpay

5.2. Оплата послуг Замовником здійснюється:
- з використанням платіжної системи Liq pay через натискання кнопок даної системи на Сайті та проходження всіх запропонованих далі кроків для оплати,


5.3. Повернення Замовникові сплачених ним коштів з боку Виконавця можливе:
- якщо обрана Послуга коуч-сесії: в разі відмови Замовника від отримання Послуг в будь-який момент до початку надання Послуги.
- якщо обрана Послуга індивідуальної консультації: в разі відмови Замовника від отримання Послуги в будь-який момент до початку її надання.
- якщо обрана Послуга інформаційно-консультаційних занять в формі відеоуроків (очно чи онлайн): в разі отримання повідомлення від Замовника про відмову від отримання даної Послуги за 3 дні до початку її надання.
Під "початком надання Послуги" в даному Договорі розуміється настання моменту, в який Сторони домовилися про початок надання Послуг (конкретної години чи дати, залежно від виду Послуги).

5.4. Повернення Замовникові сплачених ним коштів з боку Виконавця здійснюється в зручний для обох Сторін спосіб у вигляді безготівкового чи готівкового платежу.


6. ПРАВА І ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН

6.1. Виконавець зобов'язаний:
- надати Послуги відповідно до цього Договору і наявного на Сайті опису Послуг в строки, зазначені на Сайті або попередньо узгоджені з Замовником в порядку, передбаченому цим Договором;
- надати Замовникові достовірну інформацію про Послуги, що надаються;
- вказувати на Сайті актуальну ціну Послуг та актуальні умови публічної оферти;
- розглянути вимоги Замовника про повернення оплати за Послуги та задовільнити їх за наявності підстав, передбачених в пункті 5.3 цього Договору;
- зберігати в конфіденційності персональні дані Замовника відповідно до Політики захисту персональних даних;
- дотримуватися правил захисту, обробки та передачі персональних даних Замовника у відповідності до законодавства України та Політики захисту персональних даних.

6.2. Виконавець має право:
- в будь-який момент змінити перелік та/чи вартість пропонованих Послуг на свій розсуд шляхом публікації відповідних змін на Сайті;
- обробляти персональні дані, надані Замовником, з метою, способами і в порядку, передбаченими Політикою захисту персональних даних;
- направляти Замовнику електронні повідомлення рекламно-інформаційного характеру. Якщо Замовник не бажає отримувати їх, він може відмовитися, відписавшись від розсилки чи звернувшись до Виконавця;
- залучати для надання Послуг відповідно до цього Договору третіх осіб. При цьому Виконавець не несе відповідальності за протиправні дії третіх осіб при наданні Послуг за цим Договором, але докладає всіх зусиль для забезпечення захисту прав та інтересів Замовника;
- відмовити Замовникові у наданні Послуг в разі суттєвого порушення Замовником його обов'язків за цим договором та в інших випадках, передбачених Договором.
Суттєвим порушенням обов'язків Замовника за цим договором вважається порушення п. 6.3 цього Договору, в тому числі однократне порушення авторських прав Виконавця, а також неодноразові прояви неадекватної поведінки з боку Замовника: розпалювання міжнаціональних конфліктів, спам, розміщення реклами, нецензурні висловлювання, хамство, загальні заклики до недовіри або образа Виконавця, образа інших осіб, що одночасно із Замовником отримують Послуги тощо.
Також в розрізі такого виду послуг, як коуч-сесії, суттєвим порушенням умов Договору вважається явна неготовність Замовника до добросовісної роботи, а саме:
- більш ніж дворазова відсутність Замовника на коуч-сесії в час, попередньо узгоджений Сторонами;
- невиконання Замовником домашніх завдань, що дає Виконавець, без поважних причин;
- неготовність до реальних змін, що випливає зі слів та поведінки Замовника;
- закритість, недовіра, "ігри", надання неправдивої інформації Виконавцю з боку Замовника в ході коуч-сесії.

6.3. Замовник зобов'язаний:
- ознайомитися з положеннями цього Договору, Політикою захисту персональних даних та інформацією про Послуги на Сайті;
- здійснити повну оплату обраного виду Послуг;
- ввести в формі замовлення достовірні дані;
- дотримуватися авторських прав Виконавця, а також третіх осіб, які мають авторські права на Послуги, що пропонуються на Сайті;
- дотримуватися порядку надання Послуг, залежно від обраного виду;
- не розміщувати на Сайті персональні дані третіх осіб;
- надавати Виконавцю інформацію, необхідну для оперативного зв'язку з Замовником і надання йому Послуг, такої як ім'я в Skype, Instagram, електронну адресу тощо;
- дотримуватися правил поведінки, не проявляти неповаги, хамства, будь-яких видів дискримінації тощо по відношенню до Виконавця чи інших осіб, що отримують Послуги одночасно з Замовником;
- не розміщувати на Сайті чи платформі для надання Послуг комерційну рекламу, комерційні пропозиції, агітаційну інформацію і будь-яку іншу нав'язливу інформацію, крім випадків, коли розміщення такої інформації погоджено з Виконавцем.

6.4. Замовник має право:
- використовувати Сайт для особистих потреб будь-якими способами відповідно до законодавства України і Договору;
- використовувати опис Послуг для особистих потреб;
- направляти питання, повідомлення Виконавцю за адресою електронної пошти olapolski8@gmail.com чи будь-яким іншим способом, вказаним на сторінці http://olatorska.com/oplataligpay;
- зажадати повернення оплати за Послуги за умов та в порядку, передбаченому п.п. 5.3-5.4 цього Договору.

6.3. Будь-яке використання матеріалів цього Сайту чи інформації, отриманої в процесі надання Послуг, без вказівки авторства та/чи з комерційною метою, заборонене.


7. ДОДАТКОВІ ПОЛОЖЕННЯ

7.1. Жодна інформація, матеріали та/або коуч-сесії, консультації, що надаються Виконавцем в рамках надання Послуг за цим Договором, не можуть розглядатися як гарантії. Прийняття рішень щодо власного життя на основі наданої Виконавцем інформації знаходиться у виключній компетенції Замовника. Замовник приймає на себе повну відповідальність і ризики, пов'язані з використанням інформації та матеріалів, наданих Виконавцем в рамках виконання своїх зобов'язань за цим Договором.

7.2. Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов'язань за цим Договором на час дії обставин непереборної сили. Протягом цього часу Сторони не мають взаємних претензій, і кожна зі Сторін приймає на себе ризик наслідків форс-мажорних обставин. Про виникнення таких обставин Виконавець зобов'язаний повідомити Замовника шляхом розміщення інформації на Сайті і/або на електронну поштову скриньку, вказану Замовником при здійсненні оплати, а Замовник зобов'язаний направити Виконавцю лист на електронну пошту olapolski8@gmail.com із зазначенням в рядку Тема: "Форс-мажор ".
Під обставинами непереборної сили (форс-мажорними обставинами) Сторони розуміють таке: пожежа, повінь, землетрус, страйки та інші стихійні лиха, війна і військові дії, вступ в силу нормативних правових актів тощо, що перешкоджають виконанню зобов'язань, вимушена термінова (не планова) госпіталізація, підтверджена документально, якщо перераховані вище обставини знаходяться поза контролем Сторін, перешкоджають виконанню цього Договору і виникли після укладення цього Договору. Відсутність часу чи бажання у Замовника для отримання Послуг, знаходження у відпустці, відрядженні, несплата доступу до мережі Інтернет, поломка засобів доступу до мережі Інтернет не є обставинами непереборної сили (форс-мажорними обставинами).


8. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ:

8.1. Цей Договір вступає в силу з моменту Акцепту оферти Замовника відповідно до п. 2.1 Договору і діє до повного виконання зобов'язань Сторонами.

8.2. Всі суперечки і розбіжності між Сторонами вирішуються шляхом переговорів, або в судовому порядку відповідно до чинного законодавства України за місцем реєстрації Виконавця.

8.3. Бездіяльність з боку Виконавця в разі порушення Замовником положень цього Договору не позбавляє Виконавця права вчинити пізніше відповідні дії на захист своїх інтересів і інтелектуальних прав на охоронювані матеріали Виконавця.