🌿☝️☝️ От подумайте, яи приходить радість у ваше серце чи ви себе змушуєте. Мова має бути інструментом досягнення ваших істинних цілей та бажань.
☝️
⠀
Але якщо ви їх не знаєте, то і мови не вивчете. Бо не будете розуміти для чого всі ці зусилля, якщо воно стоїть, як кістка в горлі. Я можу вам порадити лише одне і сказати з впевненістю, що дійсно заговорите ви своїми словами лише тоді, коли закотите рукави та почнете працювати. Аж піт стікатиме. А таке бажання буде, якщо ви дійсно цього захочете.
🌿
Не ведіться на пусті обіцянки, що подивитесь кілька відео та будете знати мову. Будете знати лише кілька слів, орієнтуватись. Але дійсно заговорите вільно лише після інтенсивних занять та виконання завдань.
🔥
Коли доведете своє вміння до автоматизму. Лише тоді.
⠀
⠀
Щодо того, як це зробити. То звісно, основою є базова граматика. Але не так легко причесана, а грунтовна, послідовна. Не лише з одного підручника подана та невміло пояснена, а глибока, детальна. Навіть більше, ніж потрібно.
🌿
Бо ви самі знаєте, що з більшого завжди менше запам*ятовується. А як вивчете менше, то взагалі нічого не залишиться в голові. Щодо методів вивчення, хороша ідея переказувати тексти, читати багато статей сучасних, журналів, книг, слухати радіо, говорити.