ПОЛЬСЬКА МОВА

Ніколи не здавайтесь

Не думайте, що якщо вам 40 років, у вас немає здібностей до вивчення іноземних мов. Той, хто каже, що немає часу, просто не хоче вчити мову. І так не лише з іноземними мовами. А будь з чим. Ви просто не хочете, лінуєтесь,у вас відсутня мотивація. Не вірте тим, хто каже, що мови вчити важко. Не важко. Ви можете все. Просто треба знати правильний підхід, систему. Коли ви робите ремонт у ванній, ви ж дзвоните у спеціальну службу, яка займається викладенням плитки. Так само є ті люди, які можуть допомогти вам вирішити ваші проблеми. Кожен має займатися своїм.
☝️
Кожен має певний унікальний дар та є спеціалістом у конкретній сфері. Вчора до мене подзвонив чоловік, який працює із поляками у Польщі. Його дуже бентежить той факт, що він все розуміє, однак не вміє поєднувати слова у реченні.
🌄
Через те має комплекс та почуваєтсья невпевнено. Насправді така ситуація дуже легко виправляється. Я даю вам чітку систему, яка допоможе вам у найкоротші терміни вивчити мову. Адже я подаю все чітко та системно. Мова- це система. Якщо ви не будете знати з чого складаєтсья польська мова зсередини, ви так і не будете знати, як поскладати всі слова воєдино.

Бо поки лиш хаос у голові та розгардіяш. Граматика - хребет, на який ви нанизуєте м*ясо - це слова. Якщо немає хребта, скажіть, на чому ці слова мають триматись?
☝️
Звісно, що вони падають. Ви намагаєтесь ловити, але одне тягне за собою інше. Сьогодні я так само розмовляла в бєдронці з українкою та допомагала їй з мовою. Але для неї і для її робити незнання граматики не надто важливе, адже не потребує активної комунікації .

Однак вона сама відчуває, що грунтовне вивчення мови допомогло б її почуватись впевненіше та, можливо, відкрило нові можливості у вигляді якоїсь керівної посади.
🍀
Однак, мова її зупиняє. Так само це стосується і винаймання житла, де важко на початку обговорити всі деталі з власником. До того ж деякі поляки не надто охоче орендують житло іноземцям. Але це лише одиничні випадки.
🌲
Важливо знайти та натрапити на хороших людей.
Мова - важливий інструмент, який може дати вам життя вашої мрії.

Made on
Tilda