ПОЛЬСЬКА МОВА

"ВСЕ РОЗУМІЮ, А ГОВОРИТИ НЕ МОЖУ?"

До мене часто звертаються з питанням "Все розумію, а говорити не можу! Читаю книжки, дивлюсь фільми, а з розмовною ніяк!".
🇵🇱
Я розумію, що вам ліньки вчити граматику, бо вона нудна і важка. Але польська граматика, то не англійська. Звісно декому англійська легша. Можливо тому, що там слова не відмінюються. Але тим польська легша, бо подібна до української. І якщо аби хоч якось говорити англійською, вам вистачить читати книги і дивитись фільми, то польську якраз треба вчити, роблячи акцент на граматиці.
👌
Бо слова відмінюють через відмінки. Не будете ж ви казати "Я маю гарна дівчина". І граматику ви вчите один раз, але якісно. А не сто років, плутаючись у часах та закінченнях. Все чітко і ясно. Ви не зможете з*єднувати слова в реченні, якщо не знаєте базової початкової граматики.
☝️☝️☝️ Важливо почати, а далі все піде легко. От тоді ви вже зможете казати, що знаєте польську, якщо будуватимете свої, власні усвідомленні речення.👍
🇵🇱 Я розумію, що вам хочеться чим пошвидше заговорити. Але як ви мені будете переказувати текст, якщо кажете постійно Mam jedna minuta замість Jedną minutę, не розуміючи чому!? Бо це знахідний відмінок, і аби довести все це діло до автоматизму, слід хоча б раз прослухати теорію у моєму відео курсі, а потім закріпити це діло на практиці. Все залежить від вас. Вперед.


От в тому то й унікальність моїх відеоуроків. Що це якраз не самостійне навчання, де вам впихнули відео і ви вчите і нема мотивації.
🔥☝️☝️☝️☝️
В тому то й суть, що я якраз там вас веду і мотивую. Це якби самостійне навчання, але не самостійне.
☝️☝️☝️
Ось в тому й унікальність і цінність. І це я намагаюся донести. Та ще й дешево і сердито От хто це рознюхав, дивлячись мої відео безкоштовні на ютуб, вже давно купив курс і польська у нього в кишені.
🍎
Ну а хто або не знає, для чого йому та польська, або не має бажання, буде посилатись на брак мотиваці і тд. Все залежить від вас. Якщо ви маєте ціль, то вивчите самі навіть китайську.
☝️
Було б бажання.
Відгуки https://www.instagram.com/lear...
Їх писали люди, які знають, чого хочуть і йдуть до своєї мети

Made on
Tilda