ПОЛЬСЬКА МОВА

ПРО ВІДЕОКУРСИ

Вивчайте польську легко, просто та доступно та досягайте поставлених цілей! Я ЗАПИСАЛА НЕ ПРОСТО КУРС ВІДЕОУРОКІВ. ЦЕ УРОКИ ЯК ВЖИВУ ЗІ МНОЮ ПО СКАЙПУ, ЗА ЯКИМИ ЛЮДИ ЗДАЮТЬ НАВІТЬ КАРТУ ПОЛЯКА І ВЖЕ ДЕСЯТКИ УЧНІВ ПЕРЕКОНАЛИСЬ У ЇХ ЕФЕКТИВНОСТІ!
ТОМУ, ЯКЩО ВИ НЕ ХОЧЕТИ ВИТРАЧАТИ СВІЙ ЧАС ТА ГРОШІ НА НЕЕФЕКТИВНІ МЕТОДИКИ, ЯКІ НЕ ДАЮТЬ РЕЗУЛЬТАТУ, ТО ВИВЧАЙТЕ ПОЛЬСЬКУ РАЗОМ ЗІ МНОЮ!
ВИВЧІТЬ МОВУ ОДИН РАЗ, АЛЕ ЯКІСНО! А ВИ ВЧИТЕ-ВЧИТЕ, А ЗАГОВОРИТИ ДОСІ НЕ МОЖЕТЕ? БО ВЧИТЕ ЗА ХИБНОЮ МЕТОДИКОЮ!
МІНІМУМ ДВА МІСЯЦІ ТРЕБА ВЧИТИ! ЗАКОТИТИ РУКАВИ І ПРАЦЮВАТИ!
ВСЕ У КОМПЛЕКСІ МАЄ БУТИ - ГОВОРІННЯ, ЧИТАННЯ, ПИСЬМО, СЛУХАННЯ, ПЕРЕКАЗ ТЕКСТІВ, ГРАМАТИКА! НЕ БУДЕ ЧОГОСЬ ОДНОГО - НЕ БУДЕ РЕЗУЛЬТАТУ!
ТІЛЬКИ РЕГУЛЯРНО, СИСТЕМАТИЧНО! МАТИ КОНКРЕТНУ ЦІЛЬ. ДАТИ ВІДПОВІДЬ НА ПИТАННЯ "ДЛЯ ЧОГО ВАМ МОВА? ЯК ШВИДКО ВИ МАЄТЕ ЇЇ ВИВЧИТИ?" ТОДІ БУДЕ РЕЗУЛЬТАТ.
ЯКЩО У ВАС ТАКА ПРОБЛЕМА, ЯК В ЦІЄЇ ЖІНКИ, ЯКА ПИСАЛА МЕНІ НИЖЧЕ, ТО ВАМ ТОЧНО ПІДІЙДУТЬ МОЇ УРОКИ.
"Доброго дня Оля! Дуже дякую за повідомлення. Я шукаю зручний формат вивчення польської мови. Зараз працюю в Польщі. Переглянула багато сайтів, потрохи почала вивчати. Але розумію, що все ж таки для мене краще заняття з вчителем. Графік роботи день/ ніч, тому не дуже зручно мені і вчителю спілкуватися. Теж саме з онлайн уроками. От і не можу визначитися"МОЇ УРОКИ НЕ ДЛЯ ВСІХ, А ДЛЯ ТИХ, ХТО ХОЧЕ РОЗВИВАТИСЬ ТА ВЧИТИСЬ, КОМУ ТРЕБА ЗДАТИ СЕРТИФІКАЦІЙНІ ІСПИТИ З ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ АБО ОТРИМАТИ ГРОМАДЯНСТВО!