ПОЛЬСЬКА МОВА

ЧОМУ МОЇ ВІДЕОУРОКИ ПОЛЬСЬКОЇ УНІКАЛЬНІ?


В інтернеті є сотні уроків, навчань, поліглотів, де ви можете навчитись польської мови. Суть в тому, що в них йде масова подача матеріалу без конкретних детальних пояснень. Людина не знає з чого почати, якщо немає наставника та порадника. Або ж подають все уривками, без цілісної картини, лише основні ази.

Я ж подаю усе набагато простіше. Мої уроки побудовані на принципі "Як з репетитором". Тобто все навчання поділене на уроки, в кожному я пояснюю усе до дрібниць. Єдина відмінність між навчанням у репетитора те, що ви мене не бачите. Саме мене, а не матеріал і пояснення . Останнє ж цілком просто і доступно, без води і зайвої інформації, яка вам не потрібна в даний момент розуміння.

Спочатку це були просто відеоуроки, які я розмістила на своєму ютуб каналі. Люди почали переглядати, підписуватись. Я замислилась вперше. Потім почали надходити повідомлення

- "Оля, мені уроки дуже допомагають! Раніше якось не йшло!

Я - А де ви раніше вчили мову?

- На курсах у мовній школі з репетитором вживу!

Я - І вам не допомогло, а відеоуроки допомогли?

- Так.

Я - А що було б, якби ви займались зі мною вживу по скайпу? (хвалитись не люблю, але у розмові само вирвалось)

Це не давало мені спокою, і я вирішила, що допомагатиму людям, структурувавши свій курс та оформивши його. Усі відеоуроки, методи навчання я запатентувала та захистила авторські права. Увесь курс записаний мною, за методикою, яку я використувую вже п'ять років, і вона, повірте, приносить результати. Одразу попереджаю, що це не курси для лінивих, де відкрив, подивився та забув. А наполеглива праця. Можна сказати рутинна, яка доводить ваші знання до автоматизму. Бо аби чогось досягнути, треба постійно працювати. З мовою так само.

Я записала для вас курс відеоуроків за рівнями. Розумію, що ви зараз думаєте. О, а я хочу індивідуально. Таке мені не підходить. Для тих, хто має сумніви, то поясню ситуацію. Якби ви займалися зі мною вживу по скайпу чи з будь-яким іншим репетитором чи в мовній школі, то заняття відбувалися б наступним чином. Два рази в тиждень по годині і платили б ви мені від 150 грн за годину. Рідше займатись не дає результату. Хоча б два рази. І, аби пройти весь рівень від нуля до розмовного, який я вам подаю у відео уроках, нам потрібно від 4 до 7 місяців залежно від людини. Адже одні засвоюють скоріше, інші повільніше. Тепер порахуйте, скільки вам потрібно грошей і яку ціну пропоную вам я за те саме у відео уроках. Тобто в тиждень вам потрібно витрачати вживу з репетитором 300 грн. 1200 в місяць, а займатись треба майже півроку. Тобто 1200 * 6 = 7200 грн


В кожному уроці може бути кілька відео по 40 хвилин. І я вам з впевненістю можу сказати, що вони дійсно дають результат. Адже люди вчаться читати по відеоуроках. Я аж сама на перших порах дивувалась. Якщо є питання, пишіть.


Чому я записала такий відеокурс та не займаюсь вживу з учнями індивідуально?

Все дуже просто. Я займалась. І дуже довго. Я мала кожного дня по 8 занять по годині. І всі люди були майже на одному рівні. Тепер уявіть, скільки разів мені доводилось пояснювати одне і те саме. І при цьому людина просто сиділа і слухала. Тому я вирішила зекономити свій та ваш час і ваші гроші. І тому записала все один раз, але прослуховувати можна багато разів і багатьом людям. Якщо ж ви хочете розмовні заняття, то це через скайп, вайбер або телеграм. Ціна 2,5 грн за хвилину. Говоримо, практикуємось, переказуємо тексти.