Jak pracujemy
Poniżej opisałam wszystkie dostępne swoje treningi i warto je przechodzić w takiej kolejności, jak tu jest podane. Żeby skorzystać z tych kursów, trzeba będzie pobrać apkę Telegram na telefon i wejść w odpowiednie kanały pod linkiem. W sprawie kupna proszę pisać w prywatne wiadomości na instagrama poniżej, klikając na "kupić"
Pakiet "Samodzielny".
Tutaj samodzielnie możecie znaleźć przeznaczenie, pracując według mojej metody
$100
Moja metoda poszukiwania przeznaczenia, zawodu. Połączyłam coaching, psychologię, ezoterykę

Autorski test "System 8"

Autorska typologia energii

Dodatkowe materiały

Kupić
Pakiet "Podstawowy"
$160
Moja metoda poszukiwania przeznaczenia, zawodu. Połączyłam coaching, psychologię, ezoterykę

Autorski test "System 8"

Autorska typologia energii

Dodatkowe materiały

Dostęp do ezoterycznych materiałów

Sprawdzenie oraz analiza waszych odpowiedzi oraz energii w dacie urodzenia za pomocą astrologii, numerologii, Human Design

Dostęp do klubu-kursu o rozwijaniu swego projektu online

Kupić
Kolejnym etapem jest usunięcie traum dzieciństwa, blokad świadomości, otwarcie duszy, zmiana diety, oczyszczenie organizmu z toksyn i pasożytów, praca z ciałem, aktywność fizyczna
Poniżej treningi, które przechodzimy w takiej kolejności
2 treningi „Odpowiedzi są w Tobie – usłysz siebie", które całkowicie zastępują psychologa i coacha, pokazując waszą duszę
$109
Wideo i audio, pliki

Energia finansowa

Otwarcie swojej duszy

Zrozumienie siebie i swoich celów

Przepracowanie traum i lęków z dzieciństwa

Oczyszczanie świadomości z negatywu

Poczucie i zrozumienie siebie jako osoby, która ma prawo na swoje zdanie

Kupić
Trening "Praca z ciałem, ćwiczenia"
$37
Ćwiczenia siłowe, które możecie wykonywać w domu, nie tylko na siłowni

Praktyczne ćwiczenia na co dzień na wszystkie części ciała

Wideo

Sport stanie się przyzwyczajeniem i częścią waszego życia

Pokazuję wszystkie ćwiczenia w wideo

Kupić
Poniżej treningi, które przechodzimy w takiej kolejności
Finansowy maraton
100 zł
Wideo i audio, pliki

Energia finansowa

Po co są pieniądze

Czy pieniądze to zło

Zrozumienie siebie i swoich celów

Oczyszczanie świadomości z negatywu

Poczucie i zrozumienie siebie jako osoby ze swoimi talentami i umiejętnościami

Kupić
Kompleksowa analiza osobistości
500 zł
Traumy, programy, przeznaczenie, moja typologia energii, test

Energie w kosmogramie oraz Human Design

Astrokartografia. Wasze energie na planecie

Zrozumienie typu energii

Badanie poziomu czystości ciała

Rozmowa online z wideo lub bez pokazywania się
Kupić
Dlaczego stworzyłаm zamknięte konto na Instagramie z artykułami i zamknięty kanał telegram z filmаmш o nazwie "Ciało i świadomość".
Zawiera wyłącznie moje artykuły o charakterze motywacyjnym oraz filmy z własnych doświadczeń i obserwacji. Dla tych, którzy lubią czytać, dobre będą artykuły, ci, którzy postrzegają informacje wizualnie, to wideo. Ale tam i tam są różne cenne informacje, które zmieniają świadomość.

Teraz już nie musicie chodzić do każdego specjalisty z osobna – doradcy zawodowego, coacha, psychologa, astrologa, tarologa, numerologa, specjalisty Human Design, bo wszystko połączyłam i przez lata studiowałam wszystkie te dyscypliny. Moja metoda pozwala znaleźć konkretny zawód w oparciu o wasze wartości i zainteresowania, a także zgłębić energię w dacie urodzenia, moje kursy zastępuję psychologa, dietetyka, ponieważ do ujawniania osobowości podchodzę kompleksowo, korzystając z informacji i mojego doświadczenia. Ja sama udawałam się do wszystkich tych specjalistów, odpowiednio moje podejście oszczędza czas i pieniądze, ponieważ możecie odkrywać siebie i ujawniać się w jednym miejscu za pomocą wszystkich narzędzi, które daję. To praca z ciałem – aktywność fizyczna i odżywianie, a także ze świadomością, duszą – to rozumienie siebie, swoich celów i energii.
Połączyłam coaching, psychologię, filozofię, astrologię, numerologię, Human Design, tarot, socjonikę, chińską astrologię, klucze genowe, somatypologię, tworząc własną typologię osobowości i charakteru, energie w dacie urodzenia. W końcu nie można patrzeć tylko pod jednym kątem, ale z różnych stron.

Ola Torska
Coach, pisarka, autorka książek, astrolog, numerolog.
Stworzyłam metodę, która pomaga znaleźć siebie
i usłyszeć głos własnej duszy. Zapraszam do zapoznania się
z moją ofertą wsparcia w dotarciu do siebie samych…
Jestem człowiekiem, który chce zrobić coś dobrego dla świata i ludzi. To, że powiem, iż jestem certyfikowanym coachem, psychologiem nie tak dużo waży, jak moje własne doświadczenie życiowe. Musiałam przez to przejść, by uzyskać odpowiedzi na swoje pytania. Właśnie dzięki nim pomagam teraz innym usłyszeć głosu własnej Duszy.

Pomagam ludziom za pomocą pytań. Odpowiedzi są w środku. Nikt nie może decydować za was, tylko wy. Jesteście twórcami swojego życia. Inspiruję, motywuję, wskazuję drogę, dzielę się swoim doświadczeniem oraz informacją. Pomagam usłyszeć Waszą duszę, pokazuję was samym sobie z innej perspektywy.


Dlaczego warto się zmieniać. Zawsze zadaje sobie to pytanie. I ono pomaga iść do przodu. Wszystkie nasze emocje to nie my. Ale nawet tego nie uświadamiamy. Nie boję się zmieniać zawód i zaczynać wszystko od nowa, bo idę za głosem swego serca. Mam teraz szansę podejmować swoje, a nie cudze decyzję. I każdy ma. My czekamy zawsze odpowiedniego momentu, lepszych czasów, ale one nigdy nie nastąpią. Kobieta bardzo chce pojechać w góry i czeka, kiedy mąż się zdecyduje. Ale on nigdy się nie zdecyduje, dopóki ona nie przestanie przekładać odpowiedzialność za swoje życie na jego plecy. Wszystko zaczyna się w głowie. Nawet zmiana żywności. Ty musisz uświadomić sobie, po co to wszystko. Jaki jest twój cel, konkretny, co Ty chcesz osiągnąć i zacząć działać. Dlatego rozmowy są takie ważne, bo wtedy zmienia się coś w środku. Żałuję, że wcześniej nie poszłam do psychologa , bo to mi dużo dało. Po każdej rozmowie coś zmieniało się we mnie. Rozumiałam, że w ogóle siebie nie kochałam, zrobiłam z siebie ofiarę. Ale teraz wszystko jest inaczej. Miłość do świata i ludzi zaczyna się z miłości do siebie.

"POZNAJ SIEBIE"
– AUTORSKA METODA


Jeśli chcecie wybrać konkretny zawód, w którym będziecie realizować swój talent, mogę w tym wam pomóc. Mam swoją metodę, którą już sprawdziłam na setkach ludzi i mam sporo opinii.

Ciągle pracuję nad tą swoją metodą i udoskonalam ją.

Takiego jeszcze nigdzie nie ma. Nazywa się ona „Usłyszeć głos własnej Duszy". Bo tylko przebudzona Dusza może usłyszeć inną Duszę. Na czym to wszystko polega.

Pełen Obraz Ciebie

Ja umiem pokazać cały obraz o was. Bo umiem to zobaczyć wśród tego, co pisze wasza Dusza. Piszecie pytania od ręki. Tylko od ręki. To jest podstawowe wymaganie, jeżeli, uwaga, chcecie znać wasz konkretny zawód.

Wy go nie widziecie, a ja widzę. Na 100 procent. Najpierw piszecie od ręki, potem przedrukowujecie na komputerze, żebym mogła to przeczytać, bo piszecie czciąnką swoją i nie mogę wszystkiego odczytać.

Szybko czytam i odrazu widzę w tekście to, czego potrzebuje. Potem dostajecie w nagraniu moją analizę i konkretny zawód. To jest tylko moja metoda.

To nie astrologia. Z astrologią pracuję osobno. Taka praca jest w przystępnej cenie. Więc zapraszam , jeżeli jesteście zagubieni w życiu i nie wiecie, co dalej, w czy się rozwijać.

Mogę wskazać wam kierunek, tak, jak kiedyś mi wskazano. I gdyby nie ta jedna rozmowa, nie byłabym teraz tu i nie robiłabym to, co teraz robię. Pomagam innym usłyszeć głos własnej Duszy.
Wy piszecie odpowiedzi. Czytam je, wysyłam analizę.

Cena usługi: 100 zł.
ODCZYT ASTROLOGICZNY

To jest wiedza naukowa, uczyłam się astrologii prawie rok, zdawałam zaliczenia. Ale sama mam ten dar czuć ludzi.

Od razu widzę, kto do mnie pisze. Czy to jakiś dziwny człowiek, czy zamknięty w sobie, albo zbyt pewny siebie, albo który zbyt skupiony na sobie. To widać nawet po zdjęciach na Instagramie. A ktoś w ogóle nie ma zdjęć.

Ja to zawsze widziałam w ludziach, czuję ludzi, to jakby urodzony psychologiczny dar. Ale ja nie znam waszego losu. To zna tylko wszechświat i wasza dusza. Sami tworzycie swoje życie. Ja tylko przekazuję wiedzę. Jestem pośrednikiem między wami i waszą Duszą.

Astrologiczna analiza pomaga zrozumieć siebie i można nawet zobaczyć na czym będzie polegać wasz największy talent i to, co da rozwój kariery.


Nie wiem, czy wiedzieliście, ale znani ludzie świata mają swoich astrologów i chodzą do nich za prognozą, bo nie wiedzą czy warto podpisywać umowę czy zaczekać do lepszych czasów, gdzie będzie lepszy wpływ planet. Ja sama nie wiedziałam, że to wszystko można sprawdzić za pomocą specjalnych programów i wyliczeń.

Można zobaczyć, dlaczego są takie lub inne wydarzenia teraz w waszym życiu i dlatego właśnie tak się czujecie w tym momencie. Niedawno skończyłam kolejny kurs astrologii o solarach i tranzytach planet. Ale natalna karta jest naszą bazą, chociaż wszystko może się zmienić, bo cały czas jakieś inne energie z kosmosu na nas wpływają.

I jeszcze w dodatku nami rządzi nasz umysł. Wczoraj bardzo mocno czułam te energie 8. Bo jakby zaczyna się coś nowego. Jakaś nowa karta twego życia i ty masz dokonać kolejnych wyborów.

Ty czujesz to. I czujesz ludzi. Swoim darem.

Co dostaniecie, kiedy będzie chcieli skorzystać z astrologicznej analizy?

Wideo, gdzie wam wszystko wytłumaczę za pomocą swojej wiedzy i Duszy. Także będzie analiza bodygrafu Human Design. Jeśli jesteście zainteresowani, piszcie w prywatną wiadomość.

Cena horoskopu urodzinowego: 300 zł.

ODCZYT ASTROLOGICZNY, HUMAN DESIGN, NUMEROLOGICZNY + inne ezoteryczne nurty

Odczyt numerologiczne jest robiony na podstawie wyliczeń. Dostajecie audio nagranie, gdzie będę czytać to, co jest napisane naprzeciwko tych cyferek, które są wasze.

Można tam znaleźć podpowiedzi, dotyczące powołania, drugiej połowy, rozumienia tego, co musimy przepracować w tym życiu. Robię wyliczenia na podstawie formuł i szukam odpowiednią informację i przekazuję ją wam.

W dodatku korzystam z metody 22 arkana oraz metody szkoły "Mądrość wieczności", w których odbywałam szkolenia. Będzie także astrokartografia - energie na planecie ziemia i inne nurty, gdzie robię wyliczenia i analizę.

Czyli razem z astrologią , psychologią, moją metodą to daje całościowy obraz poznania siebie ze wszystkich stron. To jest moje życie, poznałam tak siebie i doprowadziło do zmiany mego zawodu i rozumienia siebie.

Także prowadzę maratony, treningi dotyczące poznania siebie i zmiany żywności, przejścia na surowe czyste jedzenie. Pokazuję ludziom, co żyje w środku nas i jak nami rządzą pasożyty.
Dostaniecie nagranie oraz dokument do przeczytania.

Cena usługi: 550 zł.

Coaching
Dzięki mojej metodzie możecie poznać swój przeznaczony zawód.

Wy nie widzicie swojego zawodu, a ja widzę. Na 100 procent. Najpierw piszecie od ręki, potem przedrukowujecie na komputerze, żebym mogła to przeczytać, bo piszecie czcionką swoją i nie mogę wszystkiego odczytać.

Szybko czytam i od razu widzę w tekście to, czego potrzebuję. Potem dostajecie w nagraniu moją analizę i konkretny zawód. To jest tylko moja metoda.

To nie astrologia. Z astrologią pracuję osobno. Taka praca jest w przystępnej cenie. Więc zapraszam, jeżeli jesteście zagubieni w życiu i nie wiecie, co dalej, w czym się rozwijać.

Mogę wskazać wam kierunek, tak, jak kiedyś mi wskazano. I gdyby nie ta jedna rozmowa, nie byłabym teraz tu i nie robiłabym to, co teraz robię. Pomagam innym usłyszeć głos własnej Duszy.

Napisałam kolejną książkę o tym, jak nauczyć się słyszeć siebie, głosu własnej Duszy. Dlaczego? Bo ciągle ją słyszę. A kiedyś nie potrafiłam podjąć najmniejszej decyzji.

Zawsze pytałam o radę innych. Teraz jest inaczej. I widzę, jak ludźmi rządzi umysł. Nawet moim mężem. Córką nie, bo ona też żyje Duszą. Wszystkie dzieci są otwarci i po prostu żyją.

One nie oceniają, nie zazdroszczą. One po prostu są sobą. I ja jestem sobą. Naprawdę znalazłam to, czego szukałam całe życie. Czytajcie moje książki, tam są wszystkie moje myśli. Prawda.

Moje doświadczenie. Jestem prawdziwa. Nie gram żadnych ról i nic nie udaję. Po prostu żyję i robię to, co kocham. Pomagam ludziom usłyszeć głos własnej Duszy.

Bo to jest najważniejsze . Znaleźć siebie wśród pułapek naszego umysłu. Mam niezwykłą misję. Nikt jeszcze takiego nie robił. Bo wszystko się zmienia. Wirus zmienia nas wszystkich, naszą podświadomość.
Budzimy się, by znaleźć ten prawdziwy sens. I ja za pomocą tego, co mi dano przez wszechświat, pomagam wam poznać siebie od środka. Tylko koniecznie musicie robić to, co ja będę mówić. Wszystko po kolei.

To jest ogromna praca, ale jeśli chcecie naprawdę dokopać się do prawdziwego siebie, pójdziecie na taki ogromny krok. Zrobicie wszystko, by wreszcie usłyszeć swoją Duszę.

Bo ja mam na to sposób. Gwarantuję wam, że ze mną znajdziecie siebie, gwarantuję. Bo słyszę, że to mówi przeze mnie głos mojej Duszy, który przekazuje wam moje myśli i słowa, żeby się obudzić i zostać szczęśliwym.

Cena 30 minutowego spotkania: 350 zł.Jeśli wy już znacie swoje przeznaczenie, kierunek rozwoju i wasza obecna praca wam się podoba, możecie skorzystać z mojej analizy - astrologia, numerologia, Human Design + inne kierunki ezoteryczne. Dostaniecie wideo analizę energii daty urodzenia oraz jako bonus dostęp do mego ezoterycznego kanału i samodzielnie głęboko zanurzycie się w analizę swego kodu duszy
Są też także takie możliwości współpracy

1. Konsultacje w sprawie poszukiwania powołania, talentu, daru, misji.
Rozmowa na żywo, konsultacje ze mną w telegram, gdzie przez godzinę zadaję pytania, a na koniec znajdujemy talent, powołanie, dar. Wcześniej daję ci listę pytań, piszesz tylko odręcznie, potem czytasz mi w rozmowie.
2. Jest inny format pracy ze mną. Daję listę 40 pytań, piszesz w ciszy i spokoju przez tydzień lub miesiąc, wszystko zależy od ciebie. Piszesz wszystko długopisem, a następnie przepisujesz do dokumentu i wysyłasz do mnie pocztą. Czytam i nagrywam dla Ciebie analizę wideo. Jako bonus po tej pracy patrzę na twoje energie na wykresie urodzeniowym, Human Design, numerologia.

To znaczy, łączę wszystko, co mogę, aby pokazać ciebie z różnych stron, ale wszystkie odpowiedzi są już w osobie. To wyjątkowa metoda, która pomoże dotrzeć do prawdziwej esencji, a potwierdzają to setki recenzji na całym świecie. Nawet za pomocą małego testu z 8 punktów mogę opowiedzieć dużo o osobie, nic o niej nie wiedząc. Nazwałam tę metodę „System 8", która systematyzuje całą moją wiedzę z wieloletnich poszukiwań siebie i swojej esencji oraz łączy pracę zarówno z umysłem, jak i ciałem. Ponieważ materialne i duchowe to jedno, dlatego tak ważne jest przestrzeganie czystości ciała i umysłu.

Również maratony w formie transmisji na żywo i nie tylko na tematy
-zdrowa żywność „Ja i jedzenie"
-jak odróżnić głos umysłu od głosu duszy
-dlaczego rodzice mają tak silny wpływ na dzieci "Ja i moja mama"
-jak żyć tu i teraz i kontrolować emocje i myśli
-Odpowiedzi na Twoje pytania, komunikacja ze mną

3. Indywidualny coaching, bieżące wsparcie i motywacja w formie rozmów na żywo. Co tydzień rozmawiamy mprzez 1 godzinę, czyli 8 tygodni, 2 miesiące, 8 godzin.
Omawiamy wszystkie ekscytujące chwile
Nakreślamy jasne sposoby rozwiązywania problemów
Piszemy plan osiągnięcia celu
Nauka kontrolowania emocji i odróżniania głosu rozsądku od głosu duszy
4. Doradztwo na tematy
odżywianie
Relacje rodzinne
samorealizacja
Mam dar widzenia ludzi na wskroś. Widzę wszystko na wylot. Dlaczego tak się dzieje w życiu i co zrobić, aby się tego pozbyć. Konsultacja trwa 1 godzinę

5. Istnieje również możliwość pełnej analizy
Astrologia
Numerologia i wszystkie jej rodzaje i kierunki
Tarot
Human Design
Astrologia Chińska, Klucze Genowe

Jestem również specjalistą w zakresie astrologii prognostycznej, chorarnej, partnerskiej oraz astrokartografii - astrologii miejsca zamieszkania
Wszystkie te dyscypliny studiowałam od lat i jestem specjalistą w każdej z nich.

KURS ASTROLOGII ORAZ PROMOWANIA

Jestem autorem kursu, gdzie można nauczyć się nietradycyjnej prawdziwej astrologii, która nie należy do żadnego nurtu i dlatego działa.
Co będzie w kursie.
1. Znaki Zodiaku
2. Planety i wiedza o każdej z nich
3. Domy, kwadranty domów
4. Aspekty, ekzaltacje, figury Dżonsa
5. Partnerska astrologia
Po dokonaniu płatności dostajecie wszystkie niezbędne materiały, wideo, pdf, nagrania
Jest nieograniczony dostęp do kursu
W trakcie nauki można zadawać pytania.

Co da wam poznanie podstaw astrologii?
Będziecie mogli odczytać swój kosmogram oraz innych ludzi, widzieć, jakie są energie w człowieku i dlaczego on tak się zachowuje. Ale coś zmienić każdy w swoim życiu będzie mógł tylko wtedy, kiedy będzie sam chcieć tych zmian.
Człowiek bez celu idzie w nikąd i po prostu istnieje, nie żyje. O tym, jak zmienić siebie, świadomość, opowiadam na innym kursie "Czyste ciało - droga do duszy".

Odczytanie kosmogramu da wam teorię o was, jeśli chodzi o to, czego wy sami chcecie, to trzeba szukać i otwierać siebie, bo tylko tam są odpowiedzi. Na to ma swoją metodę poszukiwania przeznaczenia na podstawie zainteresowań, cenności oraz talentów i umiejętności.
Także stworzyłam swoją typologię energii człowieka oraz test.
Jeśli macie jakieś pytania, proszę znaleźć mój instagram kluczdoduszy i pisać w prywatne wiadomości.
Także uczę coachingu oraz pracy według mojej metody poszukiwania przeznaczenia. Więc można zostać coachem z elementami ezoteryki, nauczyć się promować siebie online i zacząć zarabiać. I ta wiedza od praktyka z wielkim doświadczeniem. I co najważniejsze ta wiedza działa, bo jest sprawdzona


Także jest mój kurs dotyczący promocji internetowej, reklamy ukierunkowanej. Tylko moje doświadczenie i to, co działa. Zatrudnić specjalistę w targetowaniu lub uczyć się i zostać praktykiem? Poszłam w drugą stronę, teraz dzielę się z tobą. Tylko moje doświadczenie i wiedza. Jeśli już wiesz, co chcesz robić, teraz nadszedł czas, aby rozpocząć promocję i pozyskiwanie klientów. Będzie kurs klubowy z informacjami i czatem i odpowiedziami na pytania, transmisje i moje wsparcie. Jeśli nadal szukasz siebie, to powinieneś przejść poprzednie kursy wyżej na temat znajdowania kierunku poprzez zrobienie mojej metody, testu, typologii ludzkich energii