Отримайте першу безкоштовну частину курсу "Розкрити Код Душі"
Залиште контакти нижче та отримайте подарунки від мене.
Першу частину курсу "Розкрити Код Душі"
Чому я створила курс ВСІ ЦІ КУРСИ ВИЩЕ
Ми цілісні. Ми - одне ціле із цілим світом. Але люди про це забули та почали ділити світ на біле та чорне, на своїх та чужих. Не надто добру поведінку можна пояснити, цьому є причина, це одна з тем моїх курсів. Люди шукають відповіді на питання "Хто я, яка я?". Чи я все чи нічого, чи свідомість, душа, тіло. І такі питання можна ставити безкінечно, якщо не почати досліджувати себе у відповідній послідовності. Як це було у мене? Спершу у мене постало питання, у чому моє покликання, чого я хочу, яка я, чому я залежна від матері та невпевнена та як це подолати. Відповідно, я почала займатись саморозвитком, почала проходити курси, працювати із психологом. Зрозуміла, чого я хочу, почала навчатись реалізовувати те, чого я хочу. Для цього мені потрібна була енергія. Відповідно я почала займатись харчуванням та зцілювати тіло. То ж з чого "я складаюсь", це ми і розглянемо на курсах. Бо той шлях та досвід, який я пройшла - шлях від страху, налаяканості, панічних атак, нерозуміння себе до спокою, гармонії, розуміння того, хто ми, як функціонує наш розум та тіло, це все в закритих каналах. Бо це не передаси на консультаціях чи трьох курсах. Якщо змінювати себе, то змінювати комплексно та цілком.

Ці закриті канали вам потрібні, якщо

- Ви заплутались у сферах розвитку, прагнете встановити баланс та забрати зацикленість на чомусь одному, але погано виходить
- Прагнете відпустити хватку та просто жити і робити те, що любите і хочете
- Хочете перестати бути жертвою та знайти силу в собі
-Хочете перестати поспішати, видихнути, перестати гнатись, жити так, як в дитинтсві, займатись тим, що хоче душа та отримувати за це гроші

Чому саме я можу вам допомогти?

Тому що я сама проходила подібне, лікувала тіло від хвороб без ліків лише за допомогою того, що дала нам природа, вчилася заробляти самостійно, перестала надіятись на когось на перекидувати відповідальність, лікувала дитячі травми, пропрацювала свої стосунки з батьками, ліпила себе заново, боролася з невпевненістю та з тим, "що скажуть інші", жила не своїм життям, та знаю, як це — почуватися невпевненою та покинутою. Я змогла це пройти, зможете й ви.
Чому я не проводжу наборів та потоків?
Ви маєте самі бути готові змінювати своє мислення та зцілювати тіло.

Що ми розглянемо?

РІЗНІ СФЕРИ ВАШОГО ЖИТТЯ
ДЕТАЛЬНО ПРО КОЖЕН КУРС НИЖЧЕ


Людина тільки тоді може бути щасливою, коли знайде себе та робитиме те, що хоче її душа та серце.
Я створила не лише курси польської мови, а й подкасти з англійської, німецької, французької, іспанської, турецької, італійської. Також курс французької з нуля та курс української мови з нуля для поляків. Закриті канали із суто матеріалами з різних мов та сфер, просування, крипта, товарний бізнес. Я працюю з інформацією, яку я можу передавати вам разом із своїм досвідом у телеграм каналах, мені так зручно, адже можна і голосові повідомлення записувати, і тексти писати та відео.
Що допомогло мені?
Психологічні консультації, зміна харчування, глибока робота із свідомістю. Але найголовніше - підтримка іншої людини