ПЕРЕГЛЯДАЙТЕ ЗАПИС ВЕБІНАРУ НИЖЧЕ!
ЛИШЕ ДЛЯ ВАС ПРОТЯГОМ ДВОХ ДНІВ ДІЄ СПЕЦІАЛЬНА ЦІНА 840 ГРН ЗАМІСТЬ 1800 ГРН! ЗА ТЕ САМЕ В МОВНІЙ ШКОЛІ ЧИ З РЕПЕТИТОРОМ ВЖИВУ ВИ ЗАПЛАТИТЕ 7200!
Я ЗРОБИЛА ПОЛЬСЬКУ МОВУ ДОСТУПНОЮ КОЖНОМУ, ЕКОНОМЛЯЧИ ВАШ ЧАС ТА ГРОШІ! ДИВІТЬСЯ ВЕБІНАР І ВСЕ ЗРОЗУМІЄТЕ! Я ДІЙСНО ВІД ЩИРОГО СЕРЦЯ ХОЧУ ВАМ ДОПОМОГТИ ВИВЧИТИ МОВУ!
Оплату робите чере посилання нижче. Уважно вводьте дані, тобто вашу електронну пошту, на яку після оплати прийде логін та пароль до особистого кабінету на спеціальній платформі. Також вводите дані вашої електронної картки та натискаєте на кнопку далі. Пізніше обираєте карти Європи, якщо оплачуєте злотими, або карти України, якщо через приват24 чи інший банк. Не переживайте, що сума написана в доларах чи рублях, все автоматично конвертується. З вас зайвого не стягнуть. Навпаки, з мене, бо я плачу комісію за використання платформи для навчання. Якщо є питання, то пишіть або двоніть на на вайбер 0979809292 або пишіть в соцмережі, я завжди відповім.
Ще хочу сказати, що це особливі відеоуроки. Хто хоче навчатися у групі, де я особисто контролюю навчання та скидую завдання щотижня протягом 3 місяців, то пишіть.
Це додаткова мотивація все виконувати, бо ви навчаєтеся не самі, плюс мені звітуєте. Нижче сотні відгуків учнів, які вже розпочали навчання. Це відгуки реальних людей. Я не буду розписувати ще раз, чому ці уроки дійсно допомагають. Просто прочитайте те, що пишуть такі ж люди, як ви. Я не збираюся з вас виманювати гроші чи ще щось. Навпаки, Вселенна дала мені можливість таким чином допомагати великій кількості людей. І ці відеоуроки - саме такий інструмент, який економить ваш час та гроші. Тим більше для тих, хто на вебінарі, така знижка. Це майже як задарма, зважаючи, що репетитори за годину навчання беруть 400 грн. А таких годин треба 40. А я даю за 800 грн! Та ще й з гарантією результату!
Все пізнається у порівнянні, і коли мені люди пишуть слова вдячності, я розумію, що це все було недарма. Хоча пожертвувала часом та увагою, яку мала приділити дитині. А я усердно записувала відео, будучи вагітною. А потім намагалася показати унікальність та реальну користь цих уроків. Хто відчуває серцем, той прийде до мене.
Made on
Tilda